
Дитячий горщик стільчик Carrello Tovi, бежевий
485 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 934-84-08
- +380 (97) 242-22-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий горщик-крісло підійде для дітей приблизно від 6 місяців до 4 років.
- горщик має анатомічну форму як стільчик із високою спинкою і підлокітниками, які добре підтримує дитину. Це дуже зручно для посадки на горщику
- для зручного миття горщика є знімна внутрішня склянка з кришкою
- горщик стійко стоїть на 4 прогумованих ніжках
- горщик-крісло виготовлений із якісного, міцного пластику, що не має токсичного запаху
- висота 31 см, ширина 35 см, глибина 36 см
Якщо ви підбираєте зручний горщик-крісло з кришкою, анатомічної форми, з прогумованими ніжками, то ви можете купити горщик дитячий Carrello Tovi , який на додаток має привабливий дизайн і різноманітну палітру
Весь асортимент дитячих горщиків дивіться на нашому сайті https://prodetskietovari.com.ua/g53546929-detskie-gorshki
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Горщик-стільчик |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 31 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴



