
Дитячий горщик Carrello Omi, сірий
285 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 934-84-08
- +380 (97) 242-22-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий анатомічний горщик Carrello Omi CRL-17106 підійде для дітей приблизно від 6 місяців до 4 років.
- горщик має ергономічну, анатомічну форму со спинкою, яка добре підтримує дитину під час саджання на горщику
- для зручного миття горщика є знімна внутрішня склянка
- горщиків має стійку конструкцію з прогумованою основою. Це дає змогу стійко стояти на будь-якій поверхні
- горщик виготовлений із якісного, міцного пластику, що не має токсичного запаху
- висота 28 см, ширина 20 см, довжина 33 см
Якщо ви підбираєте зручний горщик-крісло з кришкою, анатомічної форми, з прогумованими ніжками, то ви можете купити горщик дитячий Carrello Omi , який на додаток має привабливий дизайн і різноманітну палітру
Весь асортимент дитячих горщиків дивіться на нашому сайті https://prodetskietovari.com.ua/g53546929-detskie-gorshki
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Горщик-стільчик |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 28 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴


